KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

30-lecie Przedszkola

Z radością informujemy, że nasze przedszkole obchodziło roku szkolnym 2020/2021 swoje 30-lecie.

Zachęcamy do zapoznania z Historią Przedszkola nr 126 "Zaczarowane Podwórko".

W związku z obchodami 30-lecia każda z grup uczestniczyła w projekcie „Urodziny Przedszkola”, którego efekty oglądać można poniżej:

Wydarzenia związane z obchodami 30-lecia Przedszkola:

Film podsumowujący 30-lecie Przedszkola nr 126

Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego wydarzenia związane z obchodami 30-lecia naszego przedszkola. ...

Zakopanie Kapsuły Czasu z okazji 30-lecia Przedszkola Nr126

17 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakopanie Kapsuły Czasu z okazji 30-lecia Przedszkola. Podczas tej szczególnej uroczystości w przedszkolu gościli Burmistrz Dzielnicy Ursynów Rober Kempa, Zastępca Burmistrza Klaudiusz Ostrowski oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Joanna Sien...

Makieta przedszkola

Z okazji zbliżającego się wydarzenia kulminacyjnego naszego jubileuszu przedszkolnego Sówki odświeżyły makietę naszego przedszkola. Zyskała świeży, wiosenny wygląd. Makieta została wykonana jesienią jako zadanie projektowe z okazji 30-lecia założenia przedszkola i odzwierciedla aktualną bryłę naszego budynku w...

Prezent dla Przedszkola od Basi z grupy Sówek

Z okazji 30-lecia naszego Przedszkola Basia z grupy Sówek zaśpiewała i zagrała na gitarze hymn "Zaczarowane Podwórko". Serdecznie dziękujemy Basi oraz Jej Rodzicom i zachęcamy do obejrzenia filmiku z występu:...

30-lecie Przedszkola 126 w grupie Rybek

Z okazji 30-lecia Przedszkola nr 126 "Zaczarowane Podwórko" grupa Rybek wspólnie wykonała plakat. 24 listopada wszystkie obecne tego dnia Rybki wykonały konkursową pracę plastyczną pt. "Jak wyobrażam sobie nasze przedszkole za 30 lat". Za wykonane prace dzieci otrzymały nagrody, dyplomy i znaczki. Serdecz...

Nagrody za konkurs "Jak wyobrażam sobie nasze przedszkole za 30 lat"

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu "Jak wyobrażam sobie nasze przedszkole za 30 lat"!

Wiersz dla Przedszkola od grupy Słoneczek

W prezencie dla Przedszkola grupa Słoneczek przygotowała nagranie swojej recytacji wiersza "Mam trzy latka" Ireny Suchorzewskiej. Zapraszamy do obejrzenia filmiku....

Wizyta byłej dyrektor przedszkola

Zapraszamy do zapoznania się z relacją Dyrektor Magdaleny Wasilewskiej-Badziak ze spotkania z byłą Dyrektor P126 panią Jolantą Kuźmińską oraz do przeczytania życzeń jakie dostaliśmy z okazji 30-lecia Przedszkola nr 126 "Zaczarowane Podwórko".

Wystawa prac konkursowych "Moje przedszkole za 30 lat"

Gorąco zachęcamy do podziwiania pięknych prac wykonanych przez dzieci z naszego przedszkola. Są to prace konkursowe na temat "Moje przedszkole za 30 lat". Wystawę można oglądać przy wejściu do przedszkola od strony ulicy Wokalnej. Konkurs został zorganizowany z okazji 30-lecia Przedszkola nr 126 "Zaczarowane Podw&oacut...

Trzydziestolecie naszego przedszkola w Jagódkach

W tym roku mija 30 lat od powstania naszego przedszkola. Z tej okazji Jagódki wykonały w grupach prace na konkurs plastyczny organizowany przez nasze przedszkole i narysowały jak wyobrażają sobie naszą placówkę za kolejne 30 lat....

Gra - Dopasuj zdjęcia nauczycielek naszego przedszkola

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Przygotowaliśmy dla Was grę polegającą na dopasowaniu zdjęć naszych nauczycielek, gdy były dziećmi do ich imion. Życzymy udanej zabawy! Grę przygotowały panie Marta i Kamila z grupy Jagódek....

Świętujemy 30 Urodziny Naszego Przedszkola w Tygryskach

W minionym tygodniu świętowaliśmy 30 urodziny przedszkola. Z tej okazji zrobiliśmy wielki tort z kartonów, który ozdobiliśmy elementami, na których umieściliśmy napisy za co lubimy nasze przedszkole, a potem Pani Anetka zrobiła nam pamiątkowe zdjęcia....

Taniec Chocolate w wykonaniu Misiaków

Misiaki tańczą czekoladowy taniec :) Podczas świętowania 30 - lecia Przedszkola odbyła się premiera....

30-lecie Przedszkola w Krasnalach

W dniu 30.10.2020r. grupa I A "KRASNALE " uczciła 30-lecie przedszkola. Dzieci na zajęciach zostały zapoznane z historią naszej placówki. Było wspólne oglądanie historycznych zdjęć, wymiana zdań i odpowiadanie na pytania. Na zakończenie dzieci zaśpiewały grupową piosenkę "My jesteśmy Krasnoludki"

Misiaki świętują 30-lecie Przedszkola

Świętowanie urodzin naszego Przedszkola w grupie Misiaków rozpoczęło od przygotowań. Motywem przewodnim tego wyjątkowego dnia była czekolada. Dzieci ćwiczyływiczyły układ taneczny "Chocolate choco choco" oraz zrobiły dekorację sali - girlandy urodzinowe, pomagały w przygotowaniu napisu i pompowaniu balonó...

30-lecie przedszkola w grupie Sówek

W piątek rozpoczęliśmy pracę nad naszym projektem z okazji urodzin przedszkola. Rozmawialiśmy o etapach projektowania, rozplanowaliśmy etapy pracy i przystąpiliśmy do działania.   Pierwsze przygotowaliśmy podłoże. Następnie przygotowywaliśmy drzewa, których jest mnóstwo u nas oraz budynki z ka...

Konkurs "Jak wyobrażam sobie nasze przedszkole za 30 lat"

Kochane Przedszkolaki! Zapraszamy Was do wspólnego świętowania 30-lecia naszego Przedszkola. Z tej okazji zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: „Jak wyobrażam sobie nasze przedszkole za 30 lat”. Prace wykonujemy techniką dowolną. Liczy się wasza wyobraźnia i pomysłowość...