KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wizyta byłej dyrektor przedszkola

Relacja Dyrektor Magdaleny Wasilewskiej-Badziak

Z okazji 30-lecia przedszkola moim wyjątkowym gościem była Jolanta Kuźmińska, nauczycielka i dyrektor Przedszkola nr 126 w latach 1995 – 2014, niezwykle ciepła i wspaniała osoba, do dnia dzisiejszego serdeczna przyjaciółka naszego przedszkola.

Na moją prośbę podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami z lat, kiedy była członkiem ursynowskiej oświaty:

„Muszę powiedzieć, że są ona dla mnie bezcenne. Noszę je w pamięci. Zachowałam w sercu. Pielęgnuję.”

„Chcę wierzyć, że to, co było moim udziałem jako nauczyciela, a potem dyrektora, pozytywnie przyczyniło się do rozwoju placówki: moich przedszkolaków i kadry, że procentuje teraz w ich życiu.”

„Pozostawiłam w pamięci wszystko, co najlepsze. Tu doskonaliłam moje umiejętności bycia dobrym nauczycielem, tu nabywałam doświadczeń, aby stać się dobrym menadżerem. To tu zrozumiałam, co to jest prawdziwa przyjaźń i koleżeństwo, prawda i życzliwość. To, czego nauczyłam się w Przedszkolu nr 126 procentuje w moim obecnym życiu osobistym i zawodowym.”

Objąć stery po tak wspaniałej dyrektor, było przyjemnością i wyzwaniem. Ja również od razu polubiłam to miejsce i tych ludzi, od razu skradli moje serce i zaangażowanie. W imieniu całej społeczności przedszkolnej dziękuję za wszystko, co dyr. Jolanta Kuźmińska zrobiła dla tego przedszkola.

Na koniec pragnę przekazać spisane dla nas życzenia.

Magdalena Wasilewska - Badziak

Dyrektor Przedszkola nr 126 „Zaczarowane Podwórko”

Spotkanie byłej i obecnej dyrektor przedszkola

Życzenia z okazji 30-lecia od Dyrektor Jolanty Kuźmińskiej

Szanowna Rado Pedagogiczna,

życzę Wam, aby Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" było miejscem realizacji Waszych pasji zawodowych, w pełnym docenieniu Waszej pracy przez rodziców i społeczność lokalną.

Szanowni Rodzice,

życzę Wam, aby Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" było miejscem otwartym na potrzeby Waszych dzieci, konsekwentnie dążącym do realizacji głównego celu - dobra dziecka wyrażającego się jego wszechstronnym rozwojem.

Kochane Dzieci,

życzę Wam, aby Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" było dla Was miejscem bezpiecznym, pełnym rodzinnego ciepła i serdeczności, dającym przestrzeń do nawiązywania nowych przyjaźni, zdobywania wiedzy, nowych umiejętności, doświadczeń, wypełnionym śmiechem i radosną zabawą, przygotowującym Was do następnych etapów życia, a każdy spędzony w nim dzień, niech będzie dla Was nową przygodą w poznawaniu świata.

Szanowna Pani Dyrektor,

życzę, by Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" zawsze cieszyło się szacunkiem i uznaniem rodziców oraz środowiska lokalnego. Niech będzie miejscem, w którym wszyscy rozumieją co jest dobre, piękne i szlachetne.

Gratuluję wspaniałego jubileuszu

Jolanta Kuźmińska

Życzenia od Dyrektora Przedszkola nr 126 w latach 1995-2014 (pdf)