KLAUZULA INFORMACYJNA

Wizyta byłej dyrektor przedszkola

Relacja Dyrektor Magdaleny Wasilewskiej-Badziak

Z okazji 30-lecia przedszkola moim wyjątkowym gościem była Jolanta Kuźmińska, nauczycielka i dyrektor Przedszkola nr 126 w latach 1995 – 2014, niezwykle ciepła i wspaniała osoba, do dnia dzisiejszego serdeczna przyjaciółka naszego przedszkola.

Na moją prośbę podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami z lat, kiedy była członkiem ursynowskiej oświaty:

„Muszę powiedzieć, że są ona dla mnie bezcenne. Noszę je w pamięci. Zachowałam w sercu. Pielęgnuję.”

„Chcę wierzyć, że to, co było moim udziałem jako nauczyciela, a potem dyrektora, pozytywnie przyczyniło się do rozwoju placówki: moich przedszkolaków i kadry, że procentuje teraz w ich życiu.”

„Pozostawiłam w pamięci wszystko, co najlepsze. Tu doskonaliłam moje umiejętności bycia dobrym nauczycielem, tu nabywałam doświadczeń, aby stać się dobrym menadżerem. To tu zrozumiałam, co to jest prawdziwa przyjaźń i koleżeństwo, prawda i życzliwość. To, czego nauczyłam się w Przedszkolu nr 126 procentuje w moim obecnym życiu osobistym i zawodowym.”

Objąć stery po tak wspaniałej dyrektor, było przyjemnością i wyzwaniem. Ja również od razu polubiłam to miejsce i tych ludzi, od razu skradli moje serce i zaangażowanie. W imieniu całej społeczności przedszkolnej dziękuję za wszystko, co dyr. Jolanta Kuźmińska zrobiła dla tego przedszkola.

Na koniec pragnę przekazać spisane dla nas życzenia.

Magdalena Wasilewska - Badziak

Dyrektor Przedszkola nr 126 „Zaczarowane Podwórko”

Spotkanie byłej i obecnej dyrektor przedszkola

Życzenia z okazji 30-lecia od Dyrektor Jolanty Kuźmińskiej

Szanowna Rado Pedagogiczna,

życzę Wam, aby Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" było miejscem realizacji Waszych pasji zawodowych, w pełnym docenieniu Waszej pracy przez rodziców i społeczność lokalną.

Szanowni Rodzice,

życzę Wam, aby Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" było miejscem otwartym na potrzeby Waszych dzieci, konsekwentnie dążącym do realizacji głównego celu - dobra dziecka wyrażającego się jego wszechstronnym rozwojem.

Kochane Dzieci,

życzę Wam, aby Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" było dla Was miejscem bezpiecznym, pełnym rodzinnego ciepła i serdeczności, dającym przestrzeń do nawiązywania nowych przyjaźni, zdobywania wiedzy, nowych umiejętności, doświadczeń, wypełnionym śmiechem i radosną zabawą, przygotowującym Was do następnych etapów życia, a każdy spędzony w nim dzień, niech będzie dla Was nową przygodą w poznawaniu świata.

Szanowna Pani Dyrektor,

życzę, by Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko" zawsze cieszyło się szacunkiem i uznaniem rodziców oraz środowiska lokalnego. Niech będzie miejscem, w którym wszyscy rozumieją co jest dobre, piękne i szlachetne.

Gratuluję wspaniałego jubileuszu

Jolanta Kuźmińska

Życzenia od Dyrektora Przedszkola nr 126 w latach 1995-2014 (pdf)