Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zaproszenie do współpracy

Szanowni Rodzice Przedszkolaków!
W związku z uczestnictwem Przedszkola w projekcie "Bezpieczeństwo dziecka", Ośrodek Pomocy Pedagogicznej "Żyjmy zdrowo" oraz Fundacja "Rozwód? Poczekaj!" zapraszają Państwa do współpracy, której celem jest wzajemne wsparcie  w wychowywaniu dzieci, nabywaniu umiejętności przydatnych w życiu każdego człowieka.
Chcemy prosić o pomoc w kontynuacji tematyki  warsztatów, utrwaleniu ich treści, dotyczących m.in. sposobów radzenia sobie z przemocą, nauki odmawiania w sytuacji zagrożenia, bezpieczeństwa dzieci, pomocy innym, rozpoznawania, nazywania, okazywania uczuć, zdobywania praktycznej wiedzy  dotyczącej prawidłowej komunikacji z innymi.
Zachęcamy do zapoznania się z Zaproszeniem do współpracy, zawierającym informacje o przygotowanych dla Państwa propozycjach: Materiałach dla Dzieci i Rodziców, Konkursach, uczestnictwie w Warsztatach dla Rodziców.
 
Gorąco zachęcamy również do uczestnictwa wraz z dzieckiem w Konkursie dla Dzieci i Rodziców "Vademecum Przedszkolaka". Szczegóły na stronie zyjmyzdrowo.pl/dla-rodzicow.html.
 
Udział we wszystkich propozycjach jest całkowicie bezpłatny.
Projekt "Bezpieczeństwo dziecka" finansowany jest przez m.st. Warszawa.